Senetle Para Veren Yerler Gaziantep


Senetle Para Veren Yerler Gaziantep

Senetle para veren yerler, kuyumcular, tefeciler ve adreslerini Gaziantep iline özel olarak araştırdık. Siz de bankalardan kredi alamıyorsanız senetle para veren yerlerden hemen para alabilir ve acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Senetle Para Veren Yerler Gaziantep
28 Temmuz 2018 Cumartesi 17:59 tarihinde paylaşıldı.
 Senetle para veren yerler, günümüzde bankaların alternatifleri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Genellikle yasal olarak yapılmayan bu işin ağır yaptırımları olsa da bir çok kişi acil nakit ihtiyacı olmasından dolayı bu adresleri tercih edebilmektedir. Konumuzun içeriğinde Gaziantep'te senetle borç veren kişilerin adres ve telefon numaralarına nasıl ulaşılır, bu işin cezaları nelerdir, nereye başvuru yapılması gerekir gibi sorulara yanıt aradık.

Antep senetle para veren yerler

Gaziantep ilinde senet karşılığında altın satan ve para veren kuyumcular bulunmaktadır. Merkezde bulunan kuyumcular çarşısına giderek bu esnaflara ulaşabilir ve siz de senetle para alabilirsiniz. Senetle para veren yerlerden bahsetmek gerekirse, kuyumcular altın satışı göstererek karşılığında para verirler yani çok büyük bir yasal olmayan yönü ve yaptırımı yoktur. Ancak senetle borç veren tefecilere de gelecek olursak bu kişiler yüksek faizler karşılığında, borç alacak kişiye senet imzalatarak para verirler. Fakat bu kişiler de parasını geri almak isteyecektir dolayısıyla tanıdık kişilere borç vermeyi, kendini afişe etmeden işlerini yürütmeyi tercih ederler. Ancak bu kişileri yani tefecileri önermiyoruz çünkü bu işin ağır sonuçları ve yaptırımları olabilmektedir. Siz de senet karşılığında para arayışına girdiyseniz daha yasal yollardan para bulmaya çalışın, aşağıda sizler için bir kaç öneride bulunduk.

İlgili link: Senetle para veren yerler
Senetle para veren yerler mersin

Faturalı Hat Üzerine Nakit

Eğer en az 3 ay düzenli olarak kullandığınız Turkcell, Vodafone veya Turk Telekom faturalı hattına sahipseniz, bu operatörleri bayilerine giderek puan sorgulaması yaptırabilir ve taksitle cep telefonu alabilirsiniz. Bunun sonucunda da alacağınız telefonu kutusunu açmadan aynı yere veya farklı bir yere satabilir ve karşılığında da nakit elde edebilirsiniz. Telefonun borcu ise faturanız üzerine cihaz parası olarak aylık olarak taksitlere bölünecektir.

Senetle Para Veren Kuyumcular

Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi senetle borç nakit veren kuyumcular Gaziantep'te de bulunmaktadır. Siz de kuyumcular çarşısından bu kuyumculara ulaşarak altın alabilir, altınlarınızı bozdurarak nakit elde edebilirsiniz. Herhangi bir sorusu olan veya görüş belirtmek isteyen aşağıda bulunan yorum bölümünü kullanabilir.
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  bankasi.net
  2019 © Bankalar, Kredi, Kredi Kartı, Mevduat.