Sms Kredi Başvurusu Kanallarıyla Hızlı Başvuru

Sms Kredi Başvurusu Kanallarıyla Hızlı Başvuru

09 Nisan 2017, 13:19
Sms Kredi Başvurusu Kanallarıyla Hızlı Başvuru
 Bankaların son yıllarda çıkardıkları teknoloji uygulamalarına herkesin yetişmesi çok kolay. Ancak son zamanlarda artış gösteren "Sms ile Kredi" yöntemi ile bankalar hızlı yoldan başvurular toplamaktadır. Özellikle televizyon reklamlarında bizlere sunan pratik sms kredileri pek çok müşteriyi bankaya çekmekte ve oturduğu yerden kredi başvurusu kolaylığı sağlamaktadır. 

Sms İle Kredi Teknolojisi Hızlı İşliyor

Sms ile kredi başvurusu pek çok kanaldan olduğu gibi hizmet vermektedir. Bununla beraber sms kredi veren bankalar da pek çok avantajı önde sunmaktadır. Günümüz teknoloji dünyasında en pratik yöntemin de kulislerde sms ile kredi başvurusu yoğunluğuna dikkat edilmektedir. Hemen hemen tüm bankalar sms ile kredi dönemine ayak uydurduğu gibi yine pek çok yeniliklerle de karşımıza çıkmaktadır.


Dolandırıcılığa Dikkat Edin

Son zamanlarda sms ile kredi mesajlarından alınan dolandırıcılık haberlerine de dikkat çekmek istiyorum. Aynı zamanda pratik uygulama olarak görülen sms kredileri, son zamanlarda dolandırıcıların da gözde yöntemleri olarak görülmektedir. Lütfen buradan okuyucularımı uyarmak istiyorum, banka adıyla yollanmış smslere dikkat ediniz. Dikkat çekiyorum; itibar etmeyiniz demiyorum dikkat ediniz diyorum. Örneğin Garanti sms kredi başvurusu numarası 3390'dır. Garanti müşteri hizmetleri numarası ise 444 0 333'dür. Bu numaraların dışında "Garanti Bankası" adıyla yollanan dolandırıcılık smslerine dikkat etmetin. Tabi dolandırıcılar sadece Garanti'nin adını kullanmakla kalmıyor hemen hemen tüm bankaların adıyla dolandırıcılık işlemlerine sizi dolandırmaya çalışmaktadır. Lütfen smslere cevap verirken öncelikle araştırma yapmanızı önermekteyim.


Son trend: Şubesiz bankacılık

Aynen öyle bir duruma gidiyoruz. Artık bankalar şubesiz bankacılık adında hizmet vermeye başladılar. Hatta bazı küçük bankalar olarak gösterilebilen finans kurumları tüm şubelerine kapatma kararı alarak sadece internetten hizmet vermektedirler. Bunu son zamanlarda çıkan "pastanede kredi veriyor" haberlerine dikkat çekebilirim.


Sağlıcakla kalın...


sponsorlu bağlantıBu içeriğe yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  bankasi.net
  2019 © Bankalar, Kredi, Kredi Kartı, Mevduat.