Akbank Pos Destek Hattı Numarası


Akbank Pos Destek Hattı Numarası

Akbank pos destek hattı ile siz de pos cihazınızla alakalı sorunları çözebilir, her türlü desteği anında alabilirsiniz. 444 ve 0850'li numaralı pos destek hattı 7/24 hizmet vermektedir.

Akbank Pos Destek Hattı Numarası
Akbank POS cihazını kullanan ve sisteme üye olan işyerleri tarafından POS cihazının kullanımıyla, ilgili bir sorun ve aksilik yaşandığında yardım almak için desteğini sunan Akbank  hattıdır. Siz de Akbank pos destek araması yaparak pos cihazınızla alakalı her türlü soruna anında çözüm bulabilirsiniz. Ulaşabileceğiniz telefon numaraları aşağıda yer almaktadır.

AKBANK POS DESTEK HATTI


444 28 28 ve 0 850 222 28 28 telefon numaralarından Akbank destek  hattına  7 gün 24 saat erişebilirsiniz. Eğer Sanal POS ile ilgili bir sorun yaşarsanız   0 212 319 06 01  telefon numarasından Sanal POS Destek Hattı’ndan da ayrı şekilde  yardım talep edebilirsiniz.

AKBANK POS DESTEK KATEGORİLERİ:

Akbank POS destek konularını özetleyecek olursak ;  POS kullanımına dair bilgi, POS güvenliğine dair konular ile kayıp ve çalıntı POS bildirimi, POS arızaları, işyeri çalışma şartları, sanal POS başvuruları, provizyon talepleri, iletişim bilgilerinin güncellenmesi, kampanya bilgilendirmeleri, ADSL POS’a geçiş, ortak POS’a geçiş ya da ayrılma talepleri, raportal kullanımı hakkında bilgi, gün sonu detay bildirimleri, aylık POS ekstre talepleri, hesap mutabakatları, sarf malzeme talebi gibi konulardan oluşmaktadır.

İLGİLİ: Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2018

HANGİ DURUMLARDA POS DESTEK HATTINI ARAMAM GEREKİR?

POS destek hattı POS cihazıyla ilgili bütün sorun ve sorulara üye olan işlyerlerine desteğini vermektedir. Fakat  bunların içerisinde özellikle aşağıdaki gibi   hata kodları alındındığı zaman destek hattına başvurmak gerekir :

85 Bankanızı Arayın, 91 Bankanızı Arayın, 91 Red Bağlantı Yok, 96 Bankanızı Arayın, 96 Red Bağlantı Yok, 315 Terminal Kapalı, 1007 GUNSNU Dizi Hata, 1009 Eski Bakiye Hata, 1019 Terminal Kapalı, 1124 Red-Yiginno Hata, 1200 Kayıp Pos Hata, 1255 Parmit Yüklenmeli, 1407 Taksit Yetki Ht, 1469 Teknik Problem ve 3344 Taksit Sayı Hata.  Bütün  bunlara ek olarak POS cihazı arızalanırsa da destek hattından yardım almanız  mümkündür. Bunların haricinde şikayet  ya da öneriler yazılı olarak iletilmek istendiğinde Akbank internet sayfası üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

İLGİLİ: Akbank kredi kartı iptal etme


Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  kredi hesapla
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Ehliyet Araba - Ehliyet Sınavı, Trafik Cezaları 2020