Denizbank Pos Destek Hattı Telefon Numarası


Denizbank Pos Destek Hattı Telefon Numarası

Bu sayfada yer alan bilgiler ile Denizbank pos destek hattını arayabilir ve pos cihazınızla alakalı meydana gelen her türlü soruna anında çözüm bulabilirsiniz.

Denizbank Pos Destek Hattı Telefon Numarası
Kurum veya kobi olduğunuzu düşünecek olursak Kobi olduğunuzu Denizbank’ tan Pos Cihazı aldığınız zaman aşağıda belirtilen sorunlarla karşılaşıldığı taktirde ilk yapmanız gereken şey pos destek hattı ile iletişime geçmeniz gerekmekedir. Denizbank Pos Destek Hattı aşağıdaki durumların herhangi biriyle  karşılaştığınız zaman destek alabilirsiniz. 


DENİZBANK POS DESTEK

0212 444 0 800


Denizbank 0095 Red – Onaylanmadı , 0110 Red – Yetersiz Bakiye , 0129 Kredi Kartı Kara Listede , 148 Üye İşyeri Bulunamadı , Hatalı Çekim , Unknown Response Code , Sistem Hatası , Pos Bu İşlemi Yapamaz , 01 Bankasından provizyon alınız , 04 Pick up Card , 10 Ayrılmış (Reserved) , 30 Mesaj format hatalı, 41 Kayıp calıntı kart, 91 Issuer or Switch Inoperative.

Denizbank Pos Destek Hattını Aradığınızda Alabileceğiniz Hizmetler

Satış Raporları menüsüne girerek  günlük satış , mağaza ve kart performans bilgilerinize ,   Müşteri Raporları menüsüne girerek   yaş grubu, medeni durum, öğrenim durumu ,şehir ,cinsiyet durumuna göre müşteri bilgilerinize; Nakit Akış Raporları menüsüne girerek  bloke çözüm ve işlem tarihine göre işlem toplamlarınıza ve günlük işlem detaylarınıza; Analiz Raporları menüsüne girerek alışveriş aralığı ve adedi bazında analiz raporlarınıza; Üye İşyeri Bilgileri menüsünden üye işyeri sayınıza, üye işyeri numaralarınıza, iletişim, marka ve world statü bilgilerinize; Kampanya Raporları menüsüne girerek  kampanya tanımlarınıza, kampanya bazında müşteri harcamaları ve ödüllerine, kampanya karşılaştırma raporlarınıza ulaşma imkanı sağlayabilirsiniz.

Denizbank Pos Destek Hattı

Denizbank pos destek hattı  iletişim numarası (212) 444 0 800 dır.
Denizbank Pos Destek Hattı Konusu İle Çözümüne Ulaştığını Düşündüğümüz Sorularınız
Denizbank pos destek hattını sizde arayarak her türlü sorununuza anında çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca Akbank pos destek sayfasına da bakaraak Akbank pos cihazınızın arızalanması durumunda aramanız gereken pos destek hattı numarasını öğrenebilirsiniz.

İLGİLİ: Denizbank müşteri hizmetleri
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  kredi hesapla
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Ehliyet Araba - Ehliyet Sınavı, Trafik Cezaları 2020