Garanti Bankası Emekli Kredisi 2019


Garanti Bankası Emekli Kredisi 2019

2019 yılında Garanti Bankasından Emekliye nakit desteği. Bu sayfadan Garanti Bankası emekli kredisi faiz oranları ve kredi vadeleri hakkında güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Emekli Kredisi 2019
  Yıllardır çalışıp fakat istediği gibi bir birikim yapamayan emeklilere müjde. Artık Garanti Banaksı Emekli Kredisi ile ihtiyaçları olan nakit parayı bulabilecekler. Ev yada araba almak isteyen emekliler, emekli kredisi ile hayallerine kavuşma fırsatı bulabilecekler. Garanti Banaksının emeklilere sunduğu ayrıcalıklar sayesinde, uygun faiz oranları ve ödeme kolaylıkları ile kredi kullanabilecekleri.

Garanti Bankası Emekli Kredisi 2019

Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan Garanti Bankası, yapmış olduğu teknoloji yatırımları ile de bu konuda önde gelen bankalardan birisidir. Bununla birlikte, müşterilerine sunmuş olduğu avantajlara her geçen gün yenilerini ekleyen Garanti Bankası, nakit ihtiyacı sıkıntısı çeken emeklileri de unutmamıştır. Bu fırsattan her emekli yararlanabildiği gibi, emekli maaşını Garanti bankasına getiren emeklilere özel faiz avantajları ve kişiye özel ödeme kolaylıkları sağlamaktadır. Siz de kredi fırsatından yararlanmak için, öncelikle emekli olarak devletten maaş almak ve bu maaşınıza ait hesap özetinizi bankaya sunmanız gerekmektedir, T.C. kimlik kartınızı veya kimlik kartı yerine geçen belge ile başvuru yapmanız gerekir, daha önce almış olduğunuz kredileri zamanında ödemeniz gerekir ve en önemlisi kredi notunuzun yeterli olması gerekmektedir. Tüm bu saydıklarımız yeterli olduğu taktirde, emekli kredisi almak için yapmanız gereken tek şey Garanti Bankasına Başvuru yapmanız.

Bunun için size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek müşteri temsilcileri ile yapabilirsiniz. Garanti hesabı olan emeklilerimiz dilerse hiç yorulmadan internet bankacılığından da başvuru yapabilirler. Ayrıca emekli maaşını 3 ayda bir alan emekliler de unutulmamış, onlar için de kampanya dahilinde taksit ödemeleri 3 aydan 3 aya olan kredi imanları sunmaktadır.

 

Garanti Emekli Kredisi Detayları

Yukarıdaki yazımızda da belirttiğimiz gibi Garanti Bankasından emekli maaşını alan müşterilere özel olarak hazırlanan emeklilere özel Garanti Bankası Emekli Kredisi 2019 kampanyası kredi tutarına göre azalan faiz oranı ile dikkat çekmektedir. Banka bu kredilendirmede emeklilere 48 aya kadar vade imkanı sağlıyor. Emekli kredisinden faydalanmak için sunulan maksimum yaş sınırı ise 75 olarak belirlenmiştir, 75 yaşını dolduran emekliler kredi imkanından faydalanamıyorlar. Başvuru şartı maaş müşterisi olmak olup, doğrudan şubelerden kredi başvurusu yapılabilmektedir.

 

Garanti Bankası Emekli Kredisi Tablosu

Kredi Tutarı (TL)

Faiz Oranı (%)

Vade (AY)

Taksit (TL)

Toplam Maliyet (TL)

15.000

          2,57                           

      36

       695,70

       25.123,64

25.000

           2,49                        

      36

     1143,05

       41.280,84

50.000

          2,49

       36                 

     2286,09

       82.561,77

Garanti Bankası Emekli Kredisi 2019 faiz oranları ise vade süresi ve kredi tutarına göre değişiklik göstermektedir.  Bununla beraber, 36 ay vadede, kredi tutarı 15 bin olduğunda faiz oranı yüzde 2,57, kredi tutarı 25 bin olduğunda faiz oranı yüzde 2,49, kredi tutarı 50 bin olduğunda ise faiz oranı yüzde 2,49 olmaktadır. Aşağıdaki tabloyu incelemeniz ekte sunuyoruz.

İlginizi çekebilir:

Garanti Bankası mevduat faiz oranları
Garanti Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  kredi hesapla
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Ehliyet Araba - Ehliyet Sınavı, Trafik Cezaları 2020