En Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Banka 2019


En Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Banka 2019

Kredi kullanmadan önce bankaları karşılaştırarak karlı çıkabilirsiniz. Bu sayfada yer alan en uygun ihtiyaç kredisi veren banka 2019 karşılaştırmasını yaparak, kredi faiz oranları ile en uygun faizli krediye başvuru yapabilirsiniz.

En Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Banka 2019
04 Temmuz 2018 Çarşamba 23:14 tarihinde paylaşıldı.
  İnternetin olmadığı dönemlerde en uygun krediyi bulmak için banka banka dolaşıyorduk. Ancak internet teknolojilerinin gelişmesinden sonra en uygun ihtiyaç kredisi veren banka 2019 kelimesini yazarak arama yaptıktan sonra, karşımıza çıkan web sitelerinden tüm bankaların kredi faiz oranlarını karşılaştırabiliyoruz. Böyle olunca kredi kullanacak kişiler daha uygun faizli krediyi bularak, kredi kullanırken fazla para ödemekten kurtulmakta ve kar etmektedir. İşte bankasi.net olarak sizler için bu sayfamızda en uygun ihtiyaç kredisi veren bankaların faiz oranlarını aşağıda yer alan tablolarda karşılaştırdık.

EN UYGUN İHTİYAÇ KREDİSİ 2019

Siz de en uygun faizlerle ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız bu konudaki detaylara ve kredi hesaplama tablolarına göz atabilirsiniz. Bankasi.net olarak hiçbir yerden sponsorluk anlaşması olmadan tüketicilerin daha uygun koşullarda kredi kullanmaları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İhtiyaç kredileri bilindiği gibi 48 aya varan vadelerle verilebilmektedir, taşıt kredisi de 48 ancak konut kredileri 120 aya kadar taksitlendirilebilir. Bankalardan kredi kullanabilmeniz için düzenli bir gelirinizin olması gerekmektedir. Ayrıca kredi notunuzun kredi çekmeye elverişli olması, bunun yanı sıra kredi sicilinizin de temiz olması ve aylık gelirinizin kredi çekme limitine yeterli olması da gereken şartlar arasındadır. Bankalara ihtiyaç kredisi için başvuru yaptığınızda ilgili banka ilk olarak kredi puanınız, kredi siciliniz ve aylık gelirinizi inceleyecektir. Bunların yanı sıra pek çok kredi çekebilme kriteriniz incelendikten sonra kredi başvurusuna olumlu veya olumsuz sonuç çıkacaktır.

Bankalara kredi başvurusu yapmak istiyorsanız internet şubesi ile, banka şubesine giderek, atm'lerden, müşteri hizmetlerini arayarak veya sms ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Dijital bankacılıkta sizin adresinize gelerek kredi evrakları tamamlanırken, Akbank, Denizbank gibi bankalarda kredi başvurunuz onaylanması halinde ilgili belgeleri tamamlamak ve krediyi kullanmak için şubeye gitmeniz gerekmektedir. Aşağıda yer alan en uygun faizli kredi tekliflerine göz atarak hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Aşağıda yer alan faiz oranları 10 bin tl ihtiyaç kredisi 48 ay vadeli olacak şekilde hesaplanmıştır. Faiz oranları; Kredi vadesi ve miktarına göre değişebilmektedir. Ayrıca piyasa koşullarına göre faizlerde anlık değişimler de olabilmektedir.

 
10.000 TL 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

 Banka

 İhtiyaç kredisi faiz oranları 2018

 AYLIK TAKSİT TUTARIİng Bank

 

 1,69

 

 328 TL

 

İş Bankası

 

1,78

 
  
 335 TL

 

CEPTETEB

 

1,90

 

 344 TLDENİZBANK

 

2,13

 

 363 TL

 

ZİRAAT BANKASI


 

1,63

 

 323 TL

 

VAKIFBANK

 

1,75


 

 332 TL

 

ENPARA.COM


 

1,95

 

 348 TL

 

FİBABANKA


 

1,95

 

 348 TL

 

AKBANK

 

2,01

 

 354 TL

 

QNB FİNANSBANK

 

1,68


 

 327 TL

 

GARANTİ BANKASI


 

2,04

 

 356 TL

 

HSBC


 

1,85

 

 340 TL

 

HALKBANK


 

1,67

 

 326 TL

 

ODEABANK

 

1,98

 

 352 TL

 
Siz de yukarıda yer alan bilgilere göre 2019 en uygun ihtiyaç kredisi hesaplaması yaparak en uygun krediye hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan diğer ihtiyaç kredisi hesaplamalarına da göz atabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusunu banka şubelerinden yapabilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı, mobil şubeler veya atm'ler ile bankaların müşteri hizmetlerini arayarak da kredi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaç kredi hesaplaması yaparak kredi kullanmadan önce uygun krediyi hemen bulabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi için gerekli belgeler;

Kimlik belgesi, pasaport veya ehliyet belgesi,
Gelir belgesi veya iş yeri sahipleri için imza sirküleri,
İkametgah belgesi 
 veya son 3 aya ait faturanız.

Ayrıca yukarıdakilere  ek olarak banka tarafından gerek görülmesi durumunda belge talebinde bulunulabilir. Kredi limitiniz yetersizse ek gelir veya kefil istenebilmektedir. Ayrıca ek gelir (kira geliri gibi) göstererek daha yüksek limitlerde ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ne kadar fazla geliriniz varsa bankalar gelirinize göre daha yüksek krediler verebilmektedir. Kredi notunuzun en az 1300 seviyesinde yer alması ve kredi sicilinizin de temiz olması kredi çekmeniz için gerekli olacaktır.

EN KOLAY KREDİ VEREN BANKA 2019

2018 yılında kolay kredi veren bankalardan da kredinizi alabilirsiniz. Aslında kolay krediyi özel bankalar daha çok vermektedir çünkü devlet bankaları kredi verirken oldukça titiz davranmaktadır. Özellikle de yeni açılmış ve fazla rağbet görmeyen bankalardan kredilerinizi kolaylıkla çekebilirsiniz. Bunlara da Odeabank, Fibabanka, Alternatifbank gibi bankalar örnek olarak gösterilebilir. Yine en uygun ihtiyaç kredisi veren banka 2019 yılında hangisidir diye soranlara da cevabımız, yukarıda yer alan liste ve bankalar olacaktır. Siz de hemen kredi başvurusu yaparak ihtiyaç kredinizi kullanabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

İLGİLİ:

Ziraat Bankası emekli kredisi
Garanti Bankası müşteri temsilcisine bağlanma 2018
sponsorlu bağlantıBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  bankasi.net
  2019 © Bankalar, Kredi, Kredi Kartı, Mevduat.