Çalışmayan Ev Hanımları Kredi Alabilir Mi


Çalışmayan Ev Hanımları Kredi Alabilir Mi

Ev hanımları kredi alabilir mi, ev hanımlarına kredi çıkar mı diye bir çok kişi merak etmektedir. İşte bu sayfamızda ev hanımlarına kredi veren bankalar 2018 ve şartlarına göz atacağız.

Çalışmayan Ev Hanımları Kredi Alabilir Mi
  2018 yılında acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için kredi mi kullanmak istiyorsunuz? O halde, ev hanımlarına kredi veren bankalar araştırmamızın detaylarını okuyun ve aşağıda yer alan bankaların şartları ile kredi başvurunuzu hemen yapın. Siz de çalışmıyor ve ev hanımıysanız bazı şartlar altında ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 36 aya varan vadeli kredileri kullanmak istiyorsanız bu şartlarda siz de kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi anında çekebilirsiniz.

EV HANIMLARI KREDİ ALABİLİR Mİ?

Bir çok kişi bu sorunun yanıtını merak etmektedir, ev hanımlarına bankalar kredi verir mi? Bu sorunun yanıtı evet ancak bankalardan SGK'sız olarak kredi kullanabilmeniz için bazı belgeleri ve şartları tamamlamanız gerekiyor. Bankalara yapılan kredi başvurularında başvuru yapan kişinin kredi notu, kredi sicili, banka finansal durumu, geliri kontrol edilmektedir. Eğer siz de ek gelir sahibiyseniz bankalardan bu ek geliri göstererek kredi çekebilmeniz mümkündür. Diğer yandan farklı alternatifler üreterek de kredi çekebilirsiniz;

İpotek göstererek: Üzerinize kayıtlı taşınmazı (ev, arsa, arazi vb.) bankaya ipotek ettirerek, bunun karşılığında bireysel ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 36 aya varan vadeler ile krediyi kullanarak acil nakit ihtiyacınızı hemen karşılayabilirsiniz. Ayrıca şunu da belirtelim, kredinin ödemesi 3 ay gecikmesi durumunda avukatlık olur ve ipotek ettirdiğiniz taşınmazın bankaya geçmesi olası bir durumdur.

Kefil göstererek: Yakın bir tanıdığınızı bankaya kefil göstererek de kredi çekebilirsiniz. Ayrıca babadan veya anneden kalan emekli aylığı, dul aylığı gibi devamlı aylıklar bankalar tarafından ek gelir kabul edilmektedir. Böyle bir seçenek mevcutsa istediğiniz bankaya giderek kredi çekebilirsiniz.

Ayrıca ev hanımlarına kredi veren bankalar konumuza göz atarak ev hanımlarının hangi bankalardan ve hangi şartlar altında kredi çekebileceğini de öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Acil kredi lazımBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  kredi hesapla
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Ehliyet Araba - Ehliyet Sınavı, Trafik Cezaları 2020