Emekliye En Yüksek Kredi Veren Banka 2018


Emekliye En Yüksek Kredi Veren Banka 2018

Emeklilere kredi veren bankalar 2018 yılında düşük faiz oranlarıyla kredi vermektedir. Bunun yanı sıra emekliye en çok kredi veren bankalar hangisidir diye bir çok kişi tarafımıza soru yöneltmektedir. Bu sayfada yer alan bilgiler ile siz de emeklilere en yüksek kredi veren bankalardan hemen kredinizi çekebilirsiniz.

Emekliye En Yüksek Kredi Veren Banka 2018
Emekliler devlet güvencesinde maaşları olduğu için, bankalar tarafından en güvenilir ve en çok aranan müşteri tipleridir. Siz de emeklilere faizsiz kredi veren bankalar 2018 arasından en uygun kredi seçeneklerini değerlendirebilir ve hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Bankasi.net olarak emeklilere özel kredi kampanyalarını ve kredi seçeneklerini bu sayfamızda hazırladık. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Akbank, Garanti Bankası ve diğer bankaların emekli kredisi seçenekleri sayfamızda yer almaktadır. Bankalara bir çok farklı kanaldan emekli kredisi başvurusu yaparak hemen kredinizi kullanabilirsiniz.

Emekliye En Çok Kredi Veren Banka

2018 yılında emeklilere kredi veren bir çok banka bulunmaktadır. Emekliler ihtiyaç kredilerinin yanı sıra konut ve taşıt kredisi de çekerek ev veya araba satın alabilirler. İhtiyaç kredilerinde genellikle maaşının 20 katına kadar kredi alınabiliyorken, her banka için emekli kredisi yaş sınırı da farklı olabilmektedir. Bankaların ortamalasına baktığımızda genellikle emeklilere 80 yaşına kadar kredi verilmektedir, yaş sınırı dediğimiz gibi bankadan bankaya değişiklik gösterebilmektedir. Emeklilere kredi verirken aranan şartlar ise banka sicilinin ve kredi notunun temiz olması da gereklidir. PTT kurumunun bazı bir kaç bankayla anlaşması sonucunda, tüm şubelerden emeklilere özel krediler vermektedir. Siz de Ptt'den emekli maaşınızı alıyorsanız Ptt emekli kredisi seçeneğini değerlendirebilir ve kredinizi hemen Ptt kurumundan kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredileri için her banka faiz oranları fark etmekle birlikte, kredi vadesi en çok 48 ay olabilmektedir.

AKTİFBANK PTT EMEKLİ KREDİSİ

PTT üzerinden kredi almak isteyen emekliler Aktifbank kredisini 48 aya varan vadelerle kullanabiliyor. Eğer siz de emekli maaşınızı Ptt kurumundan alıyorsanız, Ptt anlaşmalı bankalardan birisi olan Aktifbank'tan emekli kredinizi çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Kredi başvurusunu Ptt şubelerinden kimlik belgenizle yapabilir, yine kredinin onaylanması halinde paranızı Ptt'den alabilirsiniz. Acil paraya ihtiyaç duyan emeklilere özel olarak kefilsiz, şartsız kredi seçeneğini sizlere sunduk. Ayrıca aşağıda yer alan faiz oranlarını ve ödeme tablosunu inceleyebilirsiniz. Bu kredi 60.000 TL'ye kadar verilebilmektedir. Aktifbank emekli kredisi yaş sınırı 84 olarak belirlenmiştir.

 
AKTİFBANK 10 BİN TL EMEKLİ KREDİSİ

 

 

 
Kredi vadesi

 
Faiz Oranı (%)

 
Aylık Ödemesi

 
24 ay

 
2,39

 
582 TL

 
36 ay

 
2,39

 
449 TL

 
48 ay

 
2,39

 
386 TL


ZİRAAT BANKASI EMEKLİ KREDİSİ

Emeklilere kredi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası, "Emeklinin Artısı Kredisi" paketi sayesinde tüm emeklilere özel cazip ödeme seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla kredi vermektedir. Siz de emeklinin artısı kredisine başvurunuzu yapabilir ve en uygun faiz oranlarıyla kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası'nın emekli kredisinden yararlanmak için, emekli maaşınızı Ziraat'e taşımanız yeterli olacaktır. Ayrıca emekli maaşınız Ziraat Bankası'na taşımanız halinde 450 TL'ye varan promosyonu da almaya hak kazanırsınız. Aşağıda bulunan tabloda Ziraat Bankası emekli kredisi için 20 Bin TL ihtiyaç kredisi hesaplaması sizler için sunulmuştur. Ayrıca aşağıda yer alan hesaplamaya ek olarak, bankada emekliler için farklı ve daha uygun koşullarda kredi kullanabilirsiniz.

AYRINTILI SAYFA: ZİRAAT BANKASI EMEKLİ KREDİSİ

 
ZİRAAT BANKASI 10 BİN TL EMEKLİ KREDİSİ

 

 

 
Kredi vadesi

 
Faiz Oranı (%)

 
Aylık Ödemesi

 
24 ay

 
1,67

 
528 TL

 
36 ay

 
1,67

 
392 TL

 
48 ay

 
1,67

 
326 TL


Emekliye en yüksek kredi veren bankalar Aktifbank, Ziraat Bankası, Akbank, Garanti Bankası olarak sıralanabilir. Emeklilere ihtiyaç kredisi için bankaların üst limitleri genellikle 50.000 TL olarak belirlenmiştir. Ancak konut ve taşıt kredilerinde bu rakam daha yükseklere kadar çıkabilmektedir. Emekliye faizsiz krediyi hangi bankalar vermektedir diye merak edenlere de cevabımız katılım bankaları olmaktadır. Bu bankalar faiz yerine kar payı oranlarıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye'de faizsiz bankacılık alanında Türkiye Finans, Albaraka, Ziraat Katılım, Vakıf Katılım ve Kuveyt Türk hizmet vermektedir. Siz de bu bankalara giderek emeklilere faizsiz kredi veren bankalar 2018 için kredinizi kullanabilirsiniz.
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  kredi hesapla
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Ehliyet Araba - Ehliyet Sınavı, Trafik Cezaları 2020