Senetle Para Veren Yerler 2018


Senetle Para Veren Yerler 2018

Acil para mı lazım? Sizde senetle para veren yerlerden veya kuyumculardan nakit borç paranızı alabilir ve acil ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz. Özellikle İstanbul, Ankara, Adana, Mersin gibi illerde senetle para verilmektedir.

Senetle Para Veren Yerler 2018
07 Temmuz 2018 Cumartesi 17:32 tarihinde paylaşıldı.
2018 yılında acilen paraya sıkışan kişiler için senetle para veren yerler konusunu hazırladık. Siz de bu sayfada yer alan bilgiler sayesinde senetle para veren kuyumcular, iktizatçılar veya bu işi yapan kişilere ulaşabilirsiniz. Peki senetle borç almak nasıl oluyor ve senetle borç veren var mı? Siz de acil nakit ihtiyacım var diyorsanız senetle para veren firmalar veya yerlerden birisini seçerek para bulabilirsiniz. İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Bursa, İzmir, Mersin gibi büyükşehirlerde senet karşılığı borç para alabilir ve mali durumunuzu hemen düzeltebilirsiniz.

SENETLE PARA VERENLER

Özellikle Ankara, İstanbul, Antalya, Adana, Mersin gibi büyükşehirlerin yanı sıra bir çok il ve ilçede senet karşılığında para veren yerler ve kişiler bulunmaktadır. Peki senetle para veren kişilerin telefon numaraları ve adreslerine nasıl ulaşılır? Tabi ki bu sorunun cevabını bir çok kişi merak etmektedir. Bu durumda sizlere yine doğru açıklamalarla konumuzu ilerletmeye devam edeceğiz. Senet karşılığı para veren kişiler bu işi fason yani kaçak olarak yaparlar yani bu iş yasalara göre suçtur. Suç niteliğinde bir iş yapan kişiler dolayısıyla adreslerini ve isimlerini açık olarak yayınlamazlar. İnternet üzerinden de bu kişilere dolaylı yollardan ulaşmak mümkündür ancak sizlere önerimiz ilk olarak bu işi çevrenizde yapanın olup olmadığını araştırmanızdır. Siz de küçük bir araştırma yaparak bu kişilere ulaşabilirsiniz. Eğer ki böyle birşey mümkün değilse o durumda aşağıda yer alan maddeleri de incelemeye devam edebilirsiniz. Senetle borç para arayışına girdiyseniz size acilen para lazım demektir, peki senetle para dışında başka nerelerden ve nasıl acil para bulunur? İşte biz sizin için bunu da düşünerek konumuzun içeriğini buna göre şekillendirdik.

SENETLE KREDİ VEREN BANKALAR

İlk olarak sizlere şunu söyleyelim bu yöntem iş yeri olan esnaf ve kobiler için geçerlidir. Bankalar aynı tefeciler gibi senet imzalatarak para vermezler. Ancak iş yeri olan ve sattığı mal/hizmet karşılığında seneti olan kişiler bu paradan yararlanabilir. Senetin vadesi gelmeden aşağıdaki bankalardan senet bozdurarak karşılığında nakit para alınabilir.

Ziraat Bankası: Senetle para veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası'nda uygun komisyon ile senetinizi paraya çevirebilirsiniz. Kısa vadeli avans kredi olarak geçen bu yöntemi kullanarak senetiniz karşılığında nakit para elde edebilirsiniz.

Fibabanka: İş yeri olan esnaflara özel olarak kredi seçenekleri bulunmaktadır. Siz de senetinizi Fibabanka'ya götürerek karşılığında kredi kullanabilirsiniz.

Senetle para dışında para bulma yöntemleri:

FATURALI HAT ÜZERİNE NAKİT

Eğer en az 3 aydır düzenli olarak kullandığınız bir faturalı hattınız varsa (Turkcell, Avea, Vodafone) bu hattınız üzerine cihaz alarak bunun karşılığında nakit para bulabilirsiniz. Yani örnek olarak Turkcell faturalı hat sahibiyseniz Turkcell bayilerine giderek puan sorgulaması yaptırdıktan sonra, hangi cihazın size verileceğini öğrenebilir ve telefonu alarak kutusunu açmadan aynı yere veya farklı bir yere satışını yapabilirsiniz. Bu sayede telefon parasını alabilir ve taksitlere bölünmüş borcunuzu operatöre aylık olarak ödeyebilirsiniz. Tabi burada dikkat etmeniz gereken şey fazla zarar etmeden cihazın piyasaya göre satışını yapmanızdır. Örneğin talep olmayan bir telefonu alırsanız bu telefonu farklı bir telefoncu sizden çok ucuza almak isteyecektir. Eğer böyle bir seçeneğiniz mevcutsa bu durumda en yakın bayiye giderek telefon alabilir ve satışını yaparak karşılığında para alabilirsiniz.

ELDEN TAKSİTLE BEYAZ EŞYA ALMAK

Yine bir çok kişi para bulmak için bu yöntemi denemektedir. Eğer siz de senetle para veren kuyumcuların çalışma sistemini beğenmediyseniz bu seçeneği değerlendirebilirsiniz. İlinizde bulunan Evkur gibi mağazalara giderek senet karşılığında beyaz eşya veya telefon alabilir ve bu ürünleri aynı gün sıfır olarak satarak para bulabilirsiniz. Aldığınız ürünün borcunu da taksitler halinde mağazaya her ay ödersiniz.

SENETLE PARA VEREN KUYUMCULAR

Eğer senetle borç para aramanızın nedeni bankalardan kredi alamıyor olmanız ise, sizlere önerimiz bankalarda var olan kredi notunuzu düzeltebilecek finansal bir hareket yaratmanızdır. Bankalar nerde hareket orda bereket mantığıyla sizin kredi notunuzu arttırırlar. Kredi notunu arttırabilmek için yöntemler ise, e-vadeli hesap açarak para yatırmak, hesapta nakit giriş - çıkışı yapmak, internet şubesinden döviz, altın gibi yatırım ürünleri alıp bozdurmak, fatura ödemeleri, gsm tl yüklemeleri, eft, havale işlemleri gibi hesabınızı hareketlendirebilecek şeyleri kapsamaktadır. Ayrıca blokeli kredi kullanarak da kısa vadede kredi notunuzu yükseltebilir ve bankalardan kredi kullanabilirsiniz. Siz de 2018 yılında senetle para veren yerler arıyorsanız bunu bulabilmeniz için ilk olarak çevrenizde araştırmalar yapmalısınız. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, senet karşılığı bir kişiye borç para vermek yasalara göre suç kabul edilmektedir. Tefecilerden, kuyumculardan veya bu tür yerlerden uzak durmanız konusunda sizleri uyarıyoruz. Uyarımızın yanı sıra acil olarak para bulabilmeniz için yukarıda önerilerde de bulunduk. Siz de bu önerileri uygulayarak senetle para aramasından vazgeçerek farklı yöntemlerle paranızı bulabilir ve acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
sponsorlu bağlantıYORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 20 yorum mevcut

  • Necati 10 ay önce yorumlandı

   senetle para almak istiyorum 35000 tl 36 ay vadeli.

  • Burak göngel @Senetle Para Verilir 11 ay önce yorumlandı

   bana acil ulaşırmısın

  • nihat balcı @Senetle Para Verilir 11 ay önce yorumlandı

   300.000 tl (üçyüzbin ) tl lazım .
   iş kuracagım aylık %2 ile
   taksitli veya toplu ödeme şartlarını yazın.

  • Ali 12 ay önce yorumlandı

   senetle para lazım.

  • Özgecan Gür 12 ay önce yorumlandı

   18 yıllık ssk lıyım acil 12 ay geri ödemeli 10.000 lira ihtiyacım var.

  • Acil senetle para lazım 12 ay önce yorumlandı

   Acil olarak senetle paraya ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.

  • Aylin Tomtak 12 ay önce yorumlandı

   Senet karşılığı borç nakit para lazım. 100 bin tl

  • Senetle Para Verilir 12 ay önce yorumlandı

   %2 üzeri faiz ile senet karşılığı borç para hemen verilir.

  • Yasin Öztekin 12 ay önce yorumlandı

   Senetle aylık %5 faiz ile hemen para almak istiyorsanız bana ulaşın. Adana

  • Senetle Para Almak (Ali Yontucu) 12 ay önce yorumlandı

   Senetle borç para veren varsa bana hemen ulaşsın. Evim var ipotek verebilirim

  • Tarık 12 ay önce yorumlandı

   Senetle Türkiye'nin her yerinde borç para almak istiyorum. çok fena sıkışık durumdayım acil olarak bana dönüş yaparsanız sevinirim

  • Adana senetle para veren yerler 12 ay önce yorumlandı

   Adana'da senetle para veren yerler ve kişileri arıyorsanız hemen bana ulaşarak 50.000 TL nakit desteğini alabilirsiniz.

  • Furkan 13 ay önce yorumlandı

   Antalya senetle para veren yerler ve kişiler arayışında olan kişiler bana ulaşarak 100.000 TL senetle parasını alabilir.

  • Mahmut Ağa Diyecekler 13 ay önce yorumlandı

   Harbiden böyle kişileri bulmak çok zor, tefeciler kuyumcular gibi senetle para veren yerler varmış. Varsa verin adreslerini de çarpalım kerizleri.

  • Mehmet Topkaçan 13 ay önce yorumlandı

   Senetle borç para veren yerler olayı bana çok saçma gelse de 10 yıl vadeli borç verecek olanlar bana ulaşsın zaten 10 yıl sonra kim ölür kim kalır...

  • Emre Bey Özsoy 1 yıl önce yorumlandı

   senetle para veren yerlerden hemen 30 bin vadeli 27 ay ile 240 ay arasında vadeli olarak borç almak istiyorum, ciddi ve dalga geçmeyenler ulaşırsa sevinirim.

  • ahmet 1 yıl önce yorumlandı

   Abi merhaba senetle borç almak istiyorum, acil olarak 5000 TL nakite ihtiyacım var. Ben konya'da yaşıyorum ve senetle para veren yerlerden hemen para almak istiyorum. Gittim bir kaç senetle para veren kuyumcularla görüştüm ama tanıdık olmadan adamlar bana güven duymuyorlar ne yapmam gerekiyor nasıl bir yol izleyeyim?

  • Turan Öztoprak 1 yıl önce yorumlandı

   Senetle para veren yerler Antalya ilinde yaşıyorum ancak bu gibi yerlere ulaşmak gerçekten çok zor. 10.000 TL para bulmazsam hayatım alt üst olacak gerçekten bu işi yapan tefeciler, kuyumcular, ikrazatçılar, beyaz eşya dükkanları, senetle telefon satan yerler ve adresleri ile telefon numaralarını almam mümkün mü...

  • İrem Tunceli 1 yıl önce yorumlandı

   Acil olarak senet karşılığında borç para almak istiyorum, nasıl bir yol izlemem lazım. SENETLE BORÇ PARA veren varsa bana yorum atarak ulaşabilir.

  • Muhittin Rino 1 yıl önce yorumlandı

   Acil olarak senetle para veren yerlerden borç para almak istiyorum. İstanbul'da yaşıyorum ancak bu işi yapan Adana, Mersin, Konya, Antalya, Ankara, İzmir, Bursa gibi illere hemen gelebilirim. 37.900 TL nakite sıkıştım istediğiniz kadar faiz katın ama şu parayı bana bir an önce bulun. Senetle para veren tefeci abilerime sesleniyorum.

  TÜM YORUMLAR
  
  
  bankasi.net
  2019 © Bankalar, Kredi, Kredi Kartı, Mevduat.