Vakıfbank Emekli Kredisi 2019


Vakıfbank Emekli Kredisi 2019

Vakıfbank'tan emeklilere müjde 2019 yılında da devam ediyor. Siz de emeklilere kredi veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank'a kredi başvurusu yaparak hemen kredinizi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Emekli Kredisi 2019
Vakıfbank emeklilerine müjde. Vakıfbank’ta emekli maaşı olanlar Vakıfbank Emekli Kredisi 2019 yılı içinde kredi fırsatları sunuyor. Maaşının tam 22 katına kadar kredi verebilen Vakıfbank siz değerli emekli müşterilerine de kredi verebilmek için var gücüyle çalışıyor. Ülkemizin gururlu bankalarından biri olan Vakıfbank müşterilerine sunduğu çeşitli kredi imkanlarından biride Vakıfbank emekli kredisidir.  Vakıfbank Emekli Kredisi 2019 kapsamında kredi kullanacak olan emekliler kredi miktarını maaşına göre çekecek ve en fazla 36 ay vade ile kredi kullanabilecekler.

Vakıfbank Emekli Kredisi

Vakıf bank siz emeklilere sunduğu bir güzellikte yerinizden kıpramadan telefon ile kısa mesaj göndererek de başvuru yapabilirsiniz.  Bunun telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek Kredi boşluk, T.C. kimlik numarası boşluk ve emeklilikten aldığınız maaşınızı yazarak 5724’e mesaj atarak kolayca emeklilik kredisine başvurabilirsiniz. Eğer telefonunuza kredinizin onaylandığına dair mesaj gelirse en yakın Vakıfbank şubesine giderek kredinizi alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Vakıfbank şubelerine giderek de müşteri temsilcilerine başvuru yaparak kredi kullanabilirsiniz. Eğer emekli maaşınızı Vakıfbank’tan alıyorsanız aynı gün kredinizi alabilirsiniz, emekli maaşınızı Vakıfbank’tan almıyorsanız diğer gün kredinizi alabilirsiniz.

Vakıfbank müşterileri aynı zamanda mobil şube yada internet şubelerinden de emekli kredisi başvurusu yapabilmektedirler. Bu yöntemlerde 75.000,00 TL.ye kadar kredi kullanma şansınız bulunmakta. Mobil şubeden yada internet bankacılığından yapmış olduğunuz başvuru onaylandığı taktirde şubeye gitmekle vakit kaybetmeden krediniz hesabınıza geçirebilir ve kolayca kullanırsınız.

 
İlginizi çekebilir: Akbank emekli kredisi 2019

Vakıfbank Emekli Kredisi 2019 Kullanım Şartları Nelerdir?


Her banka gibi Vakıfbank’ta müşterilerine kredi verirken kendi kurallarını uygulamakta. Öncelikle kredi kullanmanız için herhangi bir maaş haczi durumunda olmanı gerekmektedir. Eğer icralık bir durumunuz varsa kredi onayınız verilmez. Vakıfbank müşteri iseniz bu olumsuz şartların olması yeterli olur fakat emekli maaşınızı başka bankadan alıyorsanız öncelik olarak kredi notunuza bakılır ve ödeme durumunuza bakılır. Kredi notunuz yüksek ve ödemeleriniz düzenli ise kredi kullanmanız çok daha kolay olacaktır.


Vakıfbank Emekli Kredisi için Gerekli Belgeler

·      Nüfus cüzdanınız ve fotokopisi,

·      Emekli maaşınızı farklı bankadan alıyorsanız maaş ekstresi,

·      Bankanın gerekli gördü belgeler (ikametgah v.b. gibi)

 

 Vakıfbank Emekli Kredisi 2019 Faiz Oranı ve Hesaplanması

 

Emekli Maaşı

Vade

Kredi Tutarı

Aylık Ödeme

1.500,00 TL.

36 Ay

33.000,00 TL. (22 Katı)

1.348,50 TL.

1.500,00 TL.

36 Ay

22.500,00 TL. (15 Katı)

    919,45 TL.

2.500,00 TL.

36 Ay

55.000,00 TL. (22 Katı)

2.247,50 TL.

2.500,00 TL.

36 Ay

37.500,00 TL. (15 Katı)

1.532,40 TL.

 

Emekli maaşını Vakıfbank’tan almayan vatandaşlarımız için uygulana faiz oranı %1,75‘tir. Emekli maaşını Vakıfbank’tan alan vatandaşlarımız ise daha uygun faiz oranlarından kredi kullanabilmektedir.

Vakıfbank Emekli Kredisi 2019'dan faydalanabilen emekliler eğer maaşınızı Vakıfbank’tan alıyorsanız maaşınız 22 katı kadar kredi kullanabilirsiniz. Emekli maaşınızı başka bankadan alıyorsanız bu durumda emekli maaşınız en fazla 15 katı kadar kredi alabilirsiniz. Aşağıdaki tabloda emekli maşınız ve kullanabileceğiniz kredi miktarı gösterilmiştir.

İlgili sayfalar:

Acil kredi lazım
Emekliye kredi veren bankalar
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  kredi hesapla
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Ehliyet Araba - Ehliyet Sınavı, Trafik Cezaları 2020