Ziraat Bankası Emekli Kredisi 2018


Ziraat Bankası Emekli Kredisi 2018

Ziraat Bankası'ndan emeklininn artısı kredi paketi! Siz de Ziraat Bankası emekli kredisi başvurusu yaparak en uygun faiz oranlarıyla konut, ihtiyaç veya taşıt kredinizi çekebilirsiniz.

Ziraat Bankası Emekli Kredisi 2018
 Bankasi.net olarak emeklilere özel kredi kampanyalarını duyurmaya devam ediyoruz. Bu konumuzda Ziraat Bankası emekli kredisi hesaplama detaylarını, başvuru süreci ve faiz oranları hakkında araştırmamızı sizlere sunduk. Ayrıca sitemizde yakın zamanda paylaşacağımız Vakıfbank, Halkbank, Akbank, Garanti Bankası gibi bankaların emeklilere özel kredi kampanyalarını da karşılaştırarak en uygun emekli kredisi veren bankaya başvurunuzu yaparak kredinizi kullanabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİYE KREDİ

Ziraat Bankası faizsiz emekli kredisi veriyor mu diye bir çok kişi tarafımıza soru yöneltmektedir. Öncelikle böyle bir şeyin mümkün olmadığını ancak, Ziraat Bankası'nda her emekliye özel olarak ayrıcalıklı faiz oranlarının bulunduğunu belirtmek isteriz. Uygun faiz oranları ve ödeme koşullarıyla sunulan emekli konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisini siz de  Ziraat'ten kullanabilirsiniz. İhtiyaç ve taşıt kredilerinde 48 aya kadar vadelendirme yapılabiliyorken, konut kredilerinde vade sayısı 120 aya kadar çıkabilmektedir. Hatta bazı dönemlerde inşaat firmalarıyla yapılan anlaşmalar sonucunda vade sayısı 240 aya kadar çıktığı oluyor.

Emekli Maaşını Taşıyanlara Özel Teklifler:

Ziraat Bankası'na emekli maaşını trasnfer edenlere özel hem promosyon ödemesi, hem de avantajlı kampanyalar bulunmaktadır. Ziraat Bankası'nda emekli kredisi için  yaş sınırının ise 80 olduğu bilinmektedir. Özellikle düzenli ve devlet güvencesinde olan emeklilere bankalar özel teklifler sunmakta ve kolaylıkla kredi verebilmektedir. Belli bir limit dahilinde kredinizi çekebilir ve tüm ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz. Ziraat Bankası'nda her kredi için farklı şartlar aranmaktadır. Örnek olarak özel indirimli faiz oranlarından yararlanmak için konut sigortası, Dask, Eşya sigortası, bireysel emeklilik, ailem güvencesi gibi ürünlerin en az 2'sine sahip olunması gerekmektedir. 1,63 veya daha düşük faizlerle (her emekliye özel faizler verilebilmektedir) Ziraat Bankası'ndan kredi kullanmak isteyenler, hemen kredi başvurusu yapabilir.

İLGİLİ: Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanma

Ziraat Bankası emekli kredisi için banka her kredi başvurusu için farklı belgeler talep edebilmektedir. Ziraat Bankası emekli ihtiyaç kredisi için istenilen belgeler aşağıda yer almaktadır;

Emekli cüzdanı,
Kimlik belgesi,
İkametgah belgesi veya son 3 aya ait fatura.
Banka yukarıdaki belgelere ek olarak farklı olarak belgeler isteyebilmektedir. Örneğin konut kredisinde alınacak konutun tapu fotokopisi, taşıt kredilerinde alınacak taşıtın ruhsatı gibi.

Ziraat Bankası 10 Bin TL Emekli Kredisi

 Kredi miktarı

 Vade Sayısı (Ay)

 Faiz Oranı

 Aylık Ödemesi

 10.000 TL

 12

 1,63

 943 TL

 10.000 TL

 24

 1,63

 526 TL

 10.000 TL

 36

 1,63

 389 TL

 10.000 TL

 48

 1,63

 323 TLZiraat Bankası 20 Bin TL Emekli Kredisi

 Kredi miktarı

 Vade Sayısı (Ay)

 Faiz Oranı

 Aylık Ödemesi

 20.000 TL

 12

 1,63

 1.886 TL

 20.000 TL

 24

 1,63

 1.052 TL

 20.000 TL

 36

 1,63

 779 TL

 20.000 TL

 48

 1,63

 646 TL


Yukarıda yer alan tablolardaki hesaplama detayları bankanın resmi sitesinde ihtiyaç kredisi olarak hesaplanmıştır. Emeklilere özel olarak banka şubesinde indirimli ve farklı faiz oranları çıkabilmektedir. Ziraat Bankası emekli kredisi 2018 yılında faydalanmak isteyen emekliler, banka şubesine gidebilir ve en uygun faizlerle hemen kredi çekebilir. Ayrıca Ziraat Bankası'ndan emeklilere özel olarak sunulan kredi kartı başvurusu yaparak alışverişlerinizi Ziraat Kart ile yapabilirsiniz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  kredi hesapla
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Ehliyet Araba - Ehliyet Sınavı, Trafik Cezaları 2020