Ziraat Bankası Esnaf Kredisi 2019


Ziraat Bankası Esnaf Kredisi 2019

Nakit sıkıntısı çeken esnaflara Ziraat Bankasından müjde. Bu sayfadan emeklilere kredi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası'nın esnaf kredisi 2019 yılı faiz oranları ve kredi detaylarını paylaşıyoruz.

Ziraat Bankası Esnaf Kredisi 2019
 İşini büyütmek isteyen esnaflara müjde. Size en uygun kredi Ziraat Bankası Esnaf Kredisi 2019 ile Ziraat Banaksında. Sizde işinizi büyütmek için hesaplama yaparak size uygun faiz oranlarıyla esnaf kredisi alabilirsiniz. Esnaflara en çok destek veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası en uygun kredi imkanlarıyla 2019 yılında da esnafın yanında. Esnaflara özel pek çok kredi çeşidi bulunduran Ziraat Bankası, size uygun kredi imkanlarından faydalanmanıza olanak sağlamaktadır.

 

 Ziraat Bankası Esnaf Kredisi 2019

Ziraat Bankası Esnaf Kredisi 2019 adı altında, birden fazla kategoride kredi çeşidi bulunmaktadır. Şimdi gelin hep birlikte bunları inceleyelim.

Gün İçi Kredisi: Günlük olarak kullanılan bu kredi nakit paraya sıkışan esnaflar özel Ziraat Bankası tarafından verilen kredi çeşididir. Sizde günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız aynı gün krediden kullanabilirsiniz. Esnaflar olarak bazen gün içinde acil nakit paraya ihtiyaç duyarız işte bu tam size göre bir kredidir. Fakat gün İçi Kredisinin vadesi 1 gündür. Gün içerisinde kapatılmayan kredi borcu, normal krediler gibi yasal işleme tabi tutulabilir. Bu krediden faydalanmak isten esnaflar daha önceden Ziraat Bankasından kredi kullanmış olmaları gerekmektedir.

Rotatif Kredi: esnaf olarak ticari hayatta bazen nakit sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Nakit ihtiyacınızı karşılamak için 12 aya varan vadelerle ve uygun faiz oranlarıyla sizde Rotatif Kredi seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

İskonto Kredisi: İskonto-iştira edilecek olan senedin vadesi yada çekin keşide tarihi ile sınırlı olarak vadesine / keşide tarihine en geç 180 gün (6ay) kalmış olan senetler ve çekler iskonto yada iştira işlemine tabi tutulur. İlgili: Senetle para

Nakit Yönetim Kredisi: Anlık ödemelerinizi karşılamak için bu krediden faydalanabilirsiniz. Ödemede sıkıntı yaşadığınız vergi tutarlarında veya SGK prim borçlarınızda anında kredi kullanıp borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. Bunu yapabilmek için daha önce Ziraat Banaksından kredi kullanmış olmanız gerekmektedir.

Taksitli Krediler: Sizde nakit sıkıntısı yaşadığınızda Taksitli Krediler sisteminden kredi kullanabilir ve nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu kapsamda uygun faiz oranları ve esnaflara özel taksik tutarları ile ödeme boyunca sabit faizle kalabilirsiniz. Bu krediyi Ziraat Bankası şubelerinde kullanabilirsiniz.

Döviz Kredileri: ithalat ve ihracat yaparken nakit ihtiyacı olan esnaflar Döviz Kredisine başvuru yapabilir işlerine zorlanmadan devam edebilirler. İhracat ve ithalat satış ve teslimlerle birlikte döviz kazandırıcı faaliyetlerde bulunan firmalara özel kredi paketidir. Döviz Kredisi 24 aya varan vadeler, spot krediler ise 12 aya varan vadelerle kullanılabilir. İhracat taahhüdü yerine getirildiğinde ise vergi, harç ve fon muafiyeti vardır.

Spot Krediler: Kısa süreli paraya ihtiyacı olan şirketler Spot Kredisi'ne başvuru yapabilir. Bu kredinin vadesi 6 ay kadardır. Kredinin tutarı, uygulanacak faiz oranları ve vade kredinin kullandırıldığı tarihteki piyasa koşullarına göre gerçekleşir.

 

Ziraat Bankası Kredili Mevduat Hesabı

Ziraat Bankası Esnaf Kredisi 2019 kapsamındaki bir diğer kredi de, Kobilere özel olarak Kredili Mevduat Hesabıdır (KMH). Hesabınızda para olmadığı zamanlarda bile vadesi gelmiş faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Bunun yanı sıra alışveriş yapıp nakit de kullanabilirsiniz. Faiz oranı, aylık yada üç aylık dönemlerde yapılır. Hesabın eksi bakiyede olduğu süreye göre faiz hesaplanır. Kredili Mevduat Hesabı başvurusunu şubelerden yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiyi Ziraat Bankası eksi hesap sayfasından alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Ziraat Bankası kredi başvurusu
Ziraat Bankası emekli kredisi
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  kredi hesapla
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Ehliyet Araba - Ehliyet Sınavı, Trafik Cezaları 2020