Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu


Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası, uygun faizler ve 36 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi vermektedir.

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu
 Ev hanımlarına kredi veren bankalardan olan Ziraat Bankası, düşük faizler ve 36 aya varan vadelerle bayanlara kredi veriyor. Kadın girişimcilere kredi adı altında kredi paketi bulunan Ziraat Bankası'nda ister girişimci olun, ister ev hanımı olun farklı seçeneklerde kredi kullanmanız mümkündür. Ziraat Bankası'nın amacı ev hanımlarının iş kurma sürecine dahil olmasıyla, ülke ekonomisine katkı sağlamaktır. İşte kredi ayrıntıları ve istenilen belgeler.

ZİRAAT BANKASI EV HANIMLARINA KREDİ

Belli bir gelirinizin olması karşılığında Ziraat Bankası, ev hanımlarına kredi vermektedir. Kira geliri, evde yapılan işle kazanılan ek gelir gibi gelirleri bankaya sunarak kredinizi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları ise %2,07 olarak yansımaktadır. 10.000 TL 36 ay vadeli kredinin aylık taksit ödemesi 430 TL olmaktadır. Diğer bir çok bankanın faiz oranları karşılaştırıldığında, devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası'ndan kredi kullanarak daha avantajlı olabilirsiniz. Ayrıca geliriniz yoksa, üzerinize kayıtlı bir malı ipotek ettirerek de (Ev, arsa, arazi gibi) kredi kullanabilirsiniz. Bunlara ek olarak iş hayatına atılarak iş kurmayı düşünen kadın girişimcilere özel de kredi verilmektedir.

TÜM BANKALARI İNCELE: Ev hanımlarına kredi veren bankalar

İstenilen belgeler:

Gelir belgesi,
Nüfus cüzdanı,
İkametgah
Şubenin isteyebileceği ek belgeler.

Ziraat Bankası kadın girişimcilere özel kredi paketlerini inceleyerek, iş kurma sürecinde bankadan maddi kaynak alabilirsiniz. Ayrıca Kosgeb gibi kurumlardan iş kurmaya özel faizsiz ve hibe kredileri de alabilmeniz mümkündür. Ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında diğer bankalar da bulunuyor ancak en uygun faizi Ziraat Bankası veriyor. Ayrıca eşinizin aylığını kefil göstererek de ihtiyaç kredisi çekeebilir, yeni bir kredi kartı alabilirsiniz. Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi başvurusu yapmak için en yakın Ziraat Bankası'na giderek kredi başvurusu yapmanız yeterli olacaktır.

İlgili: Ziraat Bankası kredi başvurusu
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  kredi hesapla
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Ehliyet Araba - Ehliyet Sınavı, Trafik Cezaları 2020