Ziraat Bankası Kredi Başvurusu (SMS VE İNTERNETTEN)


Ziraat Bankası Kredi Başvurusu (SMS VE İNTERNETTEN)

Siz de bu sayfamızda yer alan bilgileri inceleyerek Ziraat Bankası kredi başvurusu yapabilir ve hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Sms ile veya internetten en sık başvuru kanalı olsa da Ziraat'te bir çok farklı kredi başvuru kanalı bulunmaktadır.

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu (SMS VE İNTERNETTEN)
İhtiyaç, konut veya taşıt kredisi kullanmak isteyenlere özel olarak uygun faiz oranlı kredi teklifleri Ziraat Bankası'nda. Siz de Ziraat Bankası kredi başvurusu yaparak en uygun faiz oranlarıyla nakit ihtiyacınızı hemen karşılayabilirsiniz. Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası ülkemizde oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Emekliden çiftçiye, öğrenciden ev hanımına kadar her kesimden müşterisi  bulunan Ziraat Bankası'nın şubeleri her zaman yoğun bir şekilde çalışmayan devam etmektedir. Siz de banka şubesine gitmek zorunda kalmadan aşağıda yer alan kanalları inceleyerek hemen kredi başvurunuzu Ziraat Bankası'na iletebilir ve kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU

En çok tercih edilen krediler arasında yer alan ihtiyaç kredileri, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için bankalar tarafından sunulmaktadır. İhtiyaç kredilerinde faiz oranları Ziraat Bankası'nda diğer bankalara göre oldukça düşük tutulmaktadır. Vatandaşlarımızın her zaman ihtiyaçlarını karşılaması için uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veren Ziraat'e aşağıda bulunan "başvuru kanalları" aracılığıyla kredi başvurunuzu ileterek ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz. 48 aya varan vadeler ve yüzde 1,63 faiz oranlarıyla hemen kullanarak nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası ihtiyaç kredilerinde esnek ödeme seçenekleri gibi seçenekler de bulunmaktadır. Aşağıda yer alan kredi tablosunu inceleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi hesaplama:

 
Kredi miktarı

 
Vade sayısı

 
Faiz Oranı

 
Aylık Ödemesi

 
10.000 TL

 
36 AY

 
1,63

 
392 TL

 
10.000 TL

 
48 AY

 
1,63

 
326 TL

 
20.000 TL

 
48 AY

 
1,63

 
652 TL

 
25.000 TL

 
48 AY

 
1,63

 
815 TL

 

Ziraat Bankası Konut Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası'ndan 120 aya varan vadeler ve esnek ödeme avantajlarıyla konut kredinizi hemen kullanarak, hayalinizdeki evin sahibi olabilirsiniz. 1,38 konut kredisi faiz oranları ile kredinizi kullanmak için siz de hemen başvurunuzu yaparak konut kredinizi kullanabilirsiniz. Diğer bankalara göre oldukça uygun olan faiz oranlarıyla kredinizi kullanmak istiyor ve başvuru yapmak istiyorsanız, en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Konut kredisi başvurusu için kimlik belgeniz, alınacak konutun tapusu ve fotokopisi gibi belgeler banka tarafından talep edilecektir. Aşağıda yer alan örnek ödeme tablosunu inceleyebilirsiniz. Konut kredilerinde bankalar, konutun değerinin en fazla %80'ine kadar konut kredisi vermektedir, geriye kalan yüzde 20'lik kısmı peşin olarak vermeniz gerekmektedir.

Ziraat Bankası konut kredisi hesaplama:

 
Kredi miktarı

 
Vade sayısı

 
Faiz Oranı

 
Aylık Ödemesi

 
80.000 TL

 
60 AY

 
1,38

 
1.969 TL

 
80.000 TL

 
120 AY

 
1,38

 
1.368 TL

 
100.000 TL

 
60 AY

 
1,38

 
2.461 TL

 
150.000 TL

 
120 AY

 
1,38

 
1.710 TL

 

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu

0 km ve 5 yaşına kadar 2. el araçları satın almak için Ziraat Bankası taşıt kredisi kullanabilirsiniz. 48 aya varan vadeler, 1,65 faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile sizde hemen kredi başvurusunu yapabilir ve hayalinizdeki aracı satın alabilirsiniz. Aşağıda yer alan kredi faiz oranları ile karşılaştırmalı hesaplama tablosunu inceleyerek, kredi detaylarına göz atabilir ve kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Taşıt kredilerinde, taşıtın kasko değerinin %70'ine kadar kredi kullandırılmaktadır. Yani kasko değeri 100.000 TL olan bir araca bankalarda en fazla 70.000 TL taşıt kredisi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası taşıt kredisi hesaplama:

 
Kredi miktarı

 
Vade sayısı

 
Faiz Oranı

 
Aylık Ödemesi

 
30.000 TL

 
48 AY

 
1,65

 
 969 TL

 
40.000 TL

 
48 AY

 
1,65

 
1.293 TL

 
50.000 TL

 
48 AY

 
1,65

 
1.615 TL

 
90.000 TL

 
48 AY

 
1,65

 
2.907 TL

 
Başvuru kanalları:


Ziraat Bankası sms ile kredi başvurusu


Ziraat Bankası 4747 sms hattı ile siz de kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi: TUKETİCİ yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp Tc kimlik numaranızı, kredi miktarını, vade sayısı ve aylık net gelirinizi 4747'ye gönderin. (Örnek sms: TUKETİCİ 11112221122 15000 36 2500)

Konut kredisi: Sistemde kayıtlı cep telefonundan KONUT yazdıktan sonra birer boşluk bırakıp Tc kimlik numaranızı, kredi miktarını, vade sayısı ve aylık net geliriniz ile konutun bedelini yazdıktan sonra 4747'ye sms gönderin. (Örnek sms: KONUT 11111111414 150000 120 2500 300000)

Taşıt kredisi: Sistemde kayıtlı cep telefonunuzdan TASIT yazdıktan sonra Tc kimlik numaranız, kredi miktarı, vade, aylık net gelir ve taşıtın bedelini yazdıktan sonra 4747'ye sms gönderiniz. (Örnek sms: TASIT 11111111120 36 2500 70000)

Siz de yukarıda yer alan bilgiler ile Ziraat Bankası sms kredi başvurusu hemen yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz.

 


Müşteri hizmetlerinden kredi başvurusu


Ziraat Bankası müşteri hizmetleri 444 00 00'ı arayarak kredi başvurunuzu hemen bankaya iletebilirsiniz. Banka şubesine gitmeye gerek kalmadan Ziraat müşteri hizmetlerini 7/24 istediğiniz zaman arayabilir ve kredi başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu başvurular ön başvuru niteliğinde kabul edileceğinden dolayı başvuru onay gelmesi durumunda krediyi kullanmak ve evrakları imzalamak için en yakın Ziraat şubesine davet edilirsiniz.

 


Banka şubesinden


Ziraat Bankası'nın yurt genelinde bulunan en yakın şubesine giderek, kimlik belgenizle kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Siz de en yakın Ziraat Bankası'nın adresini öğrendikten sonra müşteri temsilcisi aracılığıyla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Her kredi için farklı evraklar istenebilmektedir, ihtiyaç kredisi için gelir belgesi ve kimlik belgesi genellikle yeterli kabul edilmekle birlikte, konut ve taşıt kredilerinde istenilen belgeler yukarıdaki kredi seçeneklerinde yer almaktadır.

 


Ziraat Bankası internetten kredi başvurusu


Ziraat Bankası internetten kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, Ziraat Bankası resmi sitesine (https://www.ziraatbank.com.tr) tıkladıktan sonra Bireysel > Krediler menüsüne giderek, ihtiyaç, konut veya taşıt kredisi menüleri aracılığıyla kredi hespalaması veya başvurusunu hemen gerçekleştirebilir. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız buraya tıkladıktan sonra Ziraat'in başvuru formu sayfasına gidebilirsiniz.

 


Atmden kredi başvurusu


Ziraat Bankası atm'lerinden kartınızı taktıktan sonra başvuru menüsüne giderek kredi başvurusunu bankaya iletebilirsiniz. Ayrıca Ziraat mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek de kredi başvurunuzu cep telefonununuzdan gerçekleştirebilirsiniz.


Ülkemizde devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası'nda her bütçeye özel olarak kredi seçenekleri bulunmaktadır. Türkiye'de Ziraat Bankası'nın şube sayısı 1.759 olarak kayıtlara geçmiştir, dolayısıyla ülkemizin dört bir yanında yer alan şubeleri ziyaret ederek Ziraat Bankası kredi başvuru işlemini hemen kolaylıkla yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvuruları genellikle aynı gün sonuçlandırılmakta, konut ve taşıt kredileri ise bir kaç günü bulabilmektedir. Bu sayfamızda yer alan hesaplama tablolarına, faiz oranlarına ve kredi tekliflerine göz atarak hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.
YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 1 yorum mevcut

  • seyit yildirim 1 yıl önce yorumlandı

   ziraat bank kaliteli bir banka zorda kalanın imdadına yetişir

  
  kredi hesapla
  
  Diğer sitelerimiz: Bankalarkredi.com
  2021 © Ehliyet Araba - Ehliyet Sınavı, Trafik Cezaları 2020